Spara tid och besvär, ta kontakt med våra förmedlare

Spara tid och besvär, ta kontakt med våra förmedlare

Erfarna fastighetsförmedlare och andra yrkesmän i skogsbranschen är redo att hjälpa och svara på dina frågor.

Hitta den närmaste förmedlaren eller förmedlingsrörelsen

Förmedlare och andra experter

  1. Charlotta Frantz

    Fastighetsförmedlare, AFM / Kiinteistönvälittäjä, LKV

    Kaskö, Vörå, Vasa, Kristinestad, Kronoby, Karleby, Närpes, Malax, Korsholm, Korsnäs, Jakobstad, Pedersöre, Nykarleby, Larsmo

    +358 500 568804

    charlotta.frantz@skogsfastigheter.fi

    Mer info
  2. Anki Svenn

    VD, Ansvarig förmedlare, Fastighetsmäklare AFM / TJ, Vastaava hoitaja, Kiinteistönvälittäjä LKV, Kaupanvahvistaja

    Karleby, Kronoby, Larsmo, Pedersöre, Nykarleby, Vörå, Vasa, Korsholm, Malax, Korsnäs, Närpes, Kristinestad, Kaskö, Jakobstad

    040 823 2364 / +358 40 823 2364

    anki.svenn@skogsfastigheter.fi

    Mer info
  3. Elina Pääkkönen

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja

    Mer info
  4. Juha Rantoja

    Myyntineuvottelija

    Alavus, Seinäjoki, Kuortane

    +358400164161

    juha.rantoja@metsatilat.fi

    Mer info
  5. Mikko Paunu

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kaupanvahvistaja

    Mer info
  6. Arto Kosunen

    Kiinteistövälittäjä LKV

    Kuopio, Suonenjoki, Rautalampi, Tervo, Vesanto

    +358400725293

    arto.kosunen@metsatilat.fi

    Mer info
  7. Niko Keränen

    Kiinteistönvälittäjä, LKV

    Enontekis, Enare, Kemi, Keminmaa, Kolari, Muonio, Pello, Ranua, Simo, Tervola, Torneå, Utsjoki, Övertorneå

    0405688349

    niko.keranen@metsatilat.fi

    Mer info
  8. Kari Peltokorpi

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

    Pyhäntä, Siikalatva, Tyrnävä, Limingo, Lumijoki

    0503425442

    kari.peltokorpi@metsatilat.fi

    Mer info
  9. Timo Hannonen

    Kiinteistönvälittäjä LKV

    Hollola, Lahtis, Heinola, Kärkölä, Hartola, Sysmä, Asikkala, Padasjoki

    0407403442

    timo.hannonen@metsatilat.fi

    Mer info
  10. Miika Bucktman

    Kiinteistövälittäjä LKV, KiAT, kaupanvahvistaja, AKA

    Tammerfors, Orivesi, Juupajoki, Mänttä-Vilppula, Ruovesi, Ylöjärvi, Jämsä

    +358405573947

    miika.bucktman@metsatilat.fi

    Mer info
  11. Sauli Kallio

    Kiinteistövälittäjä LKV, Kaupanvahvistaja

    Mer info
  12. Oiva Vierikka

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, auktorisoitu kiinteistönarvioija AKA (maa- ja metsätalous)

    Mer info

Förmedlingsrörelser

Ab Skogsfastigheter AFM

Läs mer
  • Köp
    • Sälj
      • Sälj en fastighet
      • Försäljningsuppdrag
      • Skogsfastigheter.fi tjänster
    • Anvisningar och guider
    • Kontaktuppgifter
    • Information om tjänsten
    • Följ oss

    © 2023 Skogsfastigheter.fi

    • Dataskyddsbeskrivning
    • För förmedlare