Spara tid och besvär, ta kontakt med våra förmedlare

Spara tid och besvär, ta kontakt med våra förmedlare

Erfarna fastighetsförmedlare och andra yrkesmän i skogsbranschen är redo att hjälpa och svara på dina frågor.

Hitta den närmaste förmedlaren eller förmedlingsrörelsen

Förmedlare och andra experter

  1. Anki Svenn

    VD, Ansvarig förmedlare, Fastighetsmäklare AFM / TJ, Vastaava hoitaja, Kiinteistönvälittäjä LKV, Kaupanvahvistaja

    Karleby, Kronoby, Larsmo, Pedersöre, Nykarleby, Vörå, Vasa, Korsholm, Malax, Korsnäs, Närpes, Kristinestad, Kaskö, Jakobstad

    040 823 2364 / +358 40 823 2364

    anki.svenn@skogsfastigheter.fi

    Om mig
  2. Charlotta Frantz

    Fastighetsmäklare AFM, köpvittne / Kiinteistönvälittäjä LKV, kaupanvahvistaja

    Kaskö, Vörå, Vasa, Kristinestad, Kronoby, Karleby, Närpes, Malax, Korsholm, Korsnäs, Jakobstad, Pedersöre, Nykarleby, Larsmo

    +358 500 568804

    charlotta.frantz@skogsfastigheter.fi

    Om mig
  3. Petri Soikkeli

    Kiinteistövälittäjä, LKV, auktorisoitu kiinteistöarvioija (AKA) / maa- ja metsätalouskiinteistöauktorisoitu.

    Heinävesi, Jorois, Leppävirta, Varkaus

    0408667508

    petri.soikkeli@metsatilat.fi

    Om mig
  4. Erkki Jääskeläinen

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, Kaupanvahvistaja

    Villmanstrand, Taipalsaari, Lemi, Imatra, Ruokolahti, Rautjärvi, Parikkala

    0400154353

    erkki.jaaskelainen@metsatilat.fi

    Om mig
  5. Jussi Miekkavaara

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja

    Äänekoski, Kannonkoski, Kinnula, Kivijärvi, Konnevesi, Pihtipudas, Uurainen, Viitasaari

    0400 345 212

    jussi.miekkavaara@metsatilat.fi

    Om mig
  6. Outi Tervo

    Kiinteistövälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja

    Om mig
  7. Satu Lappalainen

    Talousneuvoja, LKV

    Jorois, Heinävesi, Leppävirta, Varkaus

    +358 503786130

    satu.lappalainen@metsatilat.fi

    Om mig
  8. Arto Kosunen

    Kiinteistövälittäjä LKV

    Kuopio, Suonenjoki, Rautalampi, Tervo, Vesanto

    +358400725293

    arto.kosunen@metsatilat.fi

    Om mig
  9. Oiva Vierikka

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, auktorisoitu kiinteistönarvioija AKA (maa- ja metsätalous)

    Om mig
  10. Jarmo Lahdenmaa

    Myyntineuvottelija

    Storkyro, Laihela, Lappo, Seinäjoki, Vasa

    040 521 9104

    jarmo.lahdenmaa@metsatilat.fi

    Om mig
  11. Tuomo Törrö

    Kiinteistönvälittäjä,LKV,kaupanvahvistaja

    Puolanka, Utajärvi, Vaala

    +358400184017

    tuomo.torro@metsatilat.fi

    Om mig
  12. Leena Tetri

    Kiinteistönvälittäjä, LKV, vastaava hoitaja

    Askola, Orimattila, Pukkila, Mäntsälä, Borgnäs, Hyvinge, Träskända, Nurmijärvi, Tusby

    +358 40 771 9923

    leena.tetri@metsatilat.fi

    Om mig

Förmedlingsrörelser

Ab Skogsfastigheter AFM

Läs mer
  • Köp
    • Sälj
      • Sälj en fastighet
      • Försäljningsuppdrag
      • Skogsfastigheter.fi tjänster
    • Anvisningar och guider
    • Kontaktuppgifter
    • Information om tjänsten
    • Följ oss

    © 2024 Skogsfastigheter.fi

    • Dataskyddsbeskrivning
    • För mäklare
    Den här webbplatsen skyddas av reCAPTCHA och Googles integritetspolicy och villkor gäller.